Zdecydowanie polecam! Zamówienie zrealizowane w 100% zgodnie z wytycznymi. Bardzo dobry kontakt i fachowe podejście.
Jan Kaputa 2 listopada, 2021
Firma godna polecania ! Projekt zrealizowany w 100 % tak jak ustalaliśmy a kilka dobrych rad właściciela co do materiałów i stylu okazały się strzałem w 10 !
Dodam jeszcze ze projekt wykonany przed ustalonym terminem.
Rafał 2 listopada, 2021
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi, zaangażowaniem, fachową wiedzą. Otrzymałem rzetelne informacje, projekty oklejenia witryny każdy inny. Wszystkie były wspaniałe i ciężko było się zdecydować. Przed finalną decyzją były naklejki próbne, zaproponowano szereg rozwiązań. Wyszło epicko, bardzo dziękuję.